Kontaktpersoner fotboll

A-lag Herr: Raymond Rachid - raymond.rachid@norrtullssk.se

P01: Ossian Zentio -ossian.zentio@norrtullssk.se

P03:U: Raymond Rachid - raymond.rachid@norrtullssk.se

P03-L: Raymond Rachid - raymond.rachid@norrtullssk.se

P04: Hiwa Rash - hrasch@mail.com

P05: Raymond Rachid - raymond.rachid@norrtullssk.se

P06: Jamie Walters - jamie.walters@norrtullssk.se

P07: Raymond Rachid - raymond.rachid@norrtullssk.se

P08: Raymond Rachid - raymond.rachid@norrtullssk.se

P09: Raymond Rachid - raymond.rachid@norrtullssk.se

P10: Ossian Zentio -ossian.zentio@norrtullssk.se

P11: Ossian Zentio -ossian.zentio@norrtullssk.se


F04: Kristina Dalby - kdalby2@gmail.com

F05: Thomas Nilsson - thomas.nilsson@olympus.se

F06: Magnus Bokström - bokstrom.magnus@gmail.com

F07: Magnus Rotevall - magnus@sodermalmbygg.se

F08: Raymond Rachid - raymond.rachid@norrtullssk.se

F09: Raymond Rachid - raymond.rachid@norrtullssk.se

F10: Ossian Zentio -ossian.zentio@norrtullssk.se

F11: Ossian Zentio -ossian.zentio@norrtullssk.se


Knatteskola/Miniboll: Ossian Zentio -ossian.zentio@norrtullssk.se

Md motum logotyp payoff farg
Md olearys logo
Md l nnasport med webadress
W E B B S H O P
Md adidas
Md sponsorhuset logga
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub